دوره ها برای چه کسانی طراحی شده است؟

مخصوص سنین ۳ تا ۱۸ سال

و برای بزرگسالانی که می خواهند زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند.

به راحتی آب خوردن

قورباغه را قورت دهیم

زبان انگلیسی را در دوران کودکی صحبت کنیم

Learn English miopishi

الفبا

حروف الفبا، منبع خوبی برای فعالیت های پیش دبستانی یا آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم است. حروف الفبا را از طریق تصاویر و اشکال رنگی با لغات مناسب آن، یاد بگیرید.

کاربرگ

کاربرگ ها قسمت بسیار مهمی از یادگیری زبان انگلیسی هستند. درگیر کردن کودکان با رنگ آمیزی، نقاشی، تمرین و پازل به آنها کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را به مرور گسترش دهند.

فلش کارت

فلش کارت ها منبع خوبی برای آموزش هستند. کودکان یادگیرنده دیداری هستند بنابراین داشتن طیف گسترده ای از تصاویر به آنها کمک می کند تا روی کلمات جدیدی که یاد می گیرند تمرکز کنند.

کتاب داستان

داستان کوتاه انگلیسی، افسانه ها با تصاویر رنگی مخصوص کودکان و همچنین بزرگسالان می تواند منجر به توسعه مهارت های ارتباطی – شناختی و رشد اجتماعی و عاطفی شود.

Learn English miopishi

فوق العاده آموزشی در خانه

بچه های عزیز:

حیوانات مخلوقات زیبای خداوند هستند و همانند ما انسانها حق زندگی دارند، بیائید حیوانات را دوست بداریم و سعی کنیم محیطی برای آنها ایجاد کنیم که در آرامش باشند، به حیوانات کمک کنیم تا آنها نیز کنار ما راحت زندگی کنند. این را بدانید، وجود حیوانات است که باعث می شود ما سالم زندگی کنیم. اگر دوستدار حیوانات هستید سعی کنید تا جائی که امکان داشته باشد از آنها محافظت کنید.

اگر مایل به دیدن تصاویر حیوانات هستید با ما همراه باشید.

×
error: کپی برداری در این وب سایت ممنوع می باشد، لطفا همین جا مطالب را مطالعه نمائید، اگر به مطالب این سایت نیاز دارید با مدیریت تماس بگیرید
آواتار موبایل
منوی اصلی x
X