یادگیری زبان جدید

یادگیری زبان جدید

چکیده

برای یادگیری زبان خارجی نیازمند اهرم هایی هستیم تا به یادگیری بهتر و سریعتر برسیم. این ابزار همان روش های منحصر به فردی است که با بکار بردن آن ها می توانید به هدف خود در کمترین زمان برسید.

ابزار مهم

انگیزه

انگیزه، حاصل نیاز به فراگیری زبان خارجی برای رسیدن به هدف های مختلف می تواند راه یادگیری سریع و دقیق یک زبان خارجی را برای شما مستعد کند.

لغت

استفاده از لغات و یادگیری مستمر لغات زبان خارجی می تواند زمینه های مکالمه را فراهم کند. سعی کنید با یاد گرفتن لغت جدید آن را بکار ببرید و از کاربرد آن لذت ببرید.

لغت نامه

هر چه را که در کنار خود می بینید بدنبال معنی آن و مترادف های آن باشید و از لغت نامه در این راه کمک بگیرید. آن را تکرار کرده و بصورت عملی تبدیل کنید.

مکالمه

تسلط به مکالمه و روان شدن در آن با مکالمه ساده و با غلط‌های مختلف تلفظ حتی بصورت آماتور بخصوص با افرادی که بهتر از شما هستند حاصل می شود.

مطالعه بیشتر

هرچقدر زمان بیشتری برای آموزش زبان خارجی اختصاص دهید بهتر و بیشتر نتیجه خواهید گرفت. اگر بصورت مدام، آموزش و یادگیری را در زندگی روزمره خود قرار دهید بهتر نتیجه خواهید گرفت.

مرور همیشگی

مرور آموخته ها و تداعی آن در مکانهای مختلف با افراد گوناگون در زمانی که درون خود حرف می زنید به آموخته های شما کمک می کند تا این دانستنی ها بروز شود و ماندگاری آن در ذهن بیشتر خواهد بود.

آموزش خصوصی

بدنبال آموزش خصوصی زبان مورد نظر خود باشید، معمولا آموزش های عمومی تحت تاثیر مربی یا محل آموزشی است و خود شما در روند آموزش تصمیم نمی گیرید.

نکته: یادگیری یک زبان جدید نیازی به یک فرآیند آهسته یا خسته کننده نیست. اگرچه هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین سخت‌کوشی و تلاشی شود، اما اگر استراتژی درستی را دنبال کنید و خودتان را وقف این فرآیند کنید، می‌توانید به سرعت یک زبان خارجی جدید یاد بگیرید.

جهت مطالعه بیشتر مطالب به قسمت مقالات مراجعه نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
error: کپی برداری در این وب سایت ممنوع می باشد، لطفا همین جا مطالب را مطالعه نمائید، اگر به مطالب این سایت نیاز دارید با مدیریت تماس بگیرید
آواتار موبایل
منوی اصلی x
X