اهمیت آموزش زبان برای کارکنان فرودگاه

اهمیت آموزش زبان برای کارکنان فرودگاه

The Importance of Language Training For Airport and Aviation Workers

اهمیت آموزش زبان برای کارکنان فرودگاه و هوانوردی

در میوپیشی خود را متعهد به توسعه برنامه‌هایی می دانیم که آموزش زبان انگلیسی را برای مجموعه‌ای از صنایع ارائه می‌دهد. ما می دانیم که رویکردهای یکسان برای یادگیری زبان برای هیچ کس درست نیست، به همین دلیل است که تیم های ما سخت تلاش می کنند تا آموزش های خاص بخش های مختلف را برای بهبود مهارت زبان و ایجاد فرصت هایی برای پیشرفت شغلی ارائه دهند. اخیراً، ما سعی خواهیم کرد بصورت تخصصی مشاغل مختلف را محتوا نویسی کنیم تا مجموعه‌ای از مواد آموزشی که وظایف و محتوای هدفمند را بر اساس سناریوهای دنیای واقعی نشان می دهد، برای همه ارائه دهیم.

تاثیر آموزش زبان در پیشگیری از حوادث

برای مشاغل در صنایع فرودگاهی و هوانوردی، راضی نگه داشتن مشتریان تنها یک قطعه از پازل رقابت است. در واقع، مشتریان خطوط هوایی، چه مسافران ثابت و چه مسافرانی که یک بار در سال سفر می کنند. انتظار دارند در مواقع اضطراری، کارکنانی حرفه ای، خدمات شخصی، تصمیم گیری های تخصصی، منطقی و عقلانی سریع را داشته باشند.

یادگیری زبان انگلیسی برای تیم تعمیر و نگهداری، خدمه کابین و سایر کارکنان خدمات مسافری و بخش های خاص بسیار اهمیت دارد. بنابراین به همان اندازه مهم است که در حفظ ایمنی و رضایت مسافران، بلکه در پیشگیری از حوادث اضطراری اهمیت دارد. آموزش زبان برای کارکنان فرودگاه به روشنی قابل درک است. به همین خاطر با هدف از بین بردن موانع زبان در سراسر جهان، میوپیشی متعهد به ارائه دوره هایی است که زبان آموزان را با واژگان و آگاهی فنی مورد نیاز برای پیشرفت در هر زمینه مرتبط با هوانوردی آماده می کند.

این مقاله، تالیف شده میوپیشی است و اصل مطالب مقاله را به زبان انگلیسی می توانید اینجا مطالعه کنید. برای مطالعه بیشتر مطالب به قسمت مقالات سایت مراجعه نمائید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
error: کپی برداری در این وب سایت ممنوع می باشد، لطفا همین جا مطالب را مطالعه نمائید، اگر به مطالب این سایت نیاز دارید با مدیریت تماس بگیرید
آواتار موبایل
منوی اصلی x
X