سفر برای تقویت زبان

سفر برای تقویت زبان

یادگیری زبان

مناسب ترین کشورها برای سفر جهت یادگیری زبان انگلیسی آنهایی هستند که بتوانند زبان انگلیسی ما را از نظر شنیداری و گفتاری تقویت کنند. در این میان کشورهایی وجود دارند که زبان انگلیسی، به عنوان زبان اصلی آنها استفاده می شود و می توانند در پیشرفت زبان انگلیسی به ما کمک کنند. اما باید در نظر بگیرید که بیشتر این کشورها به زبان محلی یا در واقع به زبان محاوره صحبت می کنند که در تقویت زبان انگیسی بصورت نسبی می تواند مناسب باشد. سه کشور برای تقویت زبان انگلیسی برای شما معرفی می کنیم که برای ما ایرانیها ارزان قیمت است.

کشورهایی که در این مقاله عنوان می شود آنهایی هستند که به راحتی می توانیم به این کشورها سفر کرده و مدتی به عنوان توریست اقامت کنیم. در این گونه سفر هدف شما که معمولا تفریح و خرید می باشد. می توانید به تقویت زبان انگلیسی هم بپردازید. در این سفرها اگر تورلیدر داشته باشید نمی توانید زبان خود را بصورت کامل تقویت کنید و اگر خود بدون کمک تورلیدر به خرید و مناسبت های مختلف بپردازید و با مردم آن کشورها در ارتباط کلامی باشید، بهتر می توانید زبان انگلیسی خود را به جلو ببرید.

مالزی

یکی از کشورهای توریست پذیر در آسیای جنوب شرقی کشور مالزی است که بیشتر مردم تسلط نسبی به زبان انگلیسی بصورت محاوره ایی دارند و به راحتی می توانند با شما صحبت کرده و می توانند در تقویت زبان انگیسی سهم مهمی داشته باشند.

سنگاپور

کشور دیگر سنگاپور می باشد که همسایه شمالی کشور مالزی است. چون در این کشور گویش انگلیسی بهتر از مالزی است دارای لهجه خاصی می باشند که در ارتباط کلامی چند روزه می توانید شنیداری خود را با این لهجه تنظیم کنید. البته هر چقدر مدت زمان اقامت بیشتر باشد بیشتر می توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

تایلند

کشور سوم و ارزان قیمت برای سفر ما ایرانیها کشور تایلند است. همانند مردمان کشورهای مالزی، اندونزی، سنگاپور و ویتنام آنها هم با لهجه خاص خود بصورت محاوره ایی صحبت می کنند. بیشتر مردم شهرهای توریست پذیر کشور تایلند به دلیل مسافرت زیاد ایرانیها، به زمان فارسی تسلط نسبی پیدا کرده و به راحتی می توانند با شما در صورت اینکه خود بخواهید زبان فارسی را صحبت کنند.

کشورهای دیگر هم مثل فیلیپین، ویتنام، نپال، قطر، لبنان، ازبکستان و .. وجود دارند که ارزان قیمت و مناسب سفر برای تقویت نسبی زبان انگلیسی ما هستند که متناسب با هدف خود می توانید به این کشورها سفر کرده و تاثیر گویش مردمان آن کشورها را حس نمائید.

برخلاف تبلیغات آنچنانی برای سفر به ترکیه و امارات، این کشورها نمی توانند در تقویت زبان انگلیسی شما سهمی داشته باشند چرا که این کشورها خود در حال تقویت زبان انگلیسی هستند و بیشتر به زبان اصلی و مادری خود صحبت می کنند.

در شهرهای مختلف کشور امارات بیشتر پذیرنده های مسافرین در هتل، مهاجران و در واقع کارگرانی هستند که زبان انگلیسی کاملی ندارند و بیشتر از کشورهای جنوب آسیا هستند و معمولا بصورت محاوره ایی صحبت می کنند. بیشتر مردم کشور امارات هم به زبان عربی تکلم دارند که نمی توانند در تقویت زبان انگلیسی شما سهمی داشته باشند.
این نوشته ها، دیدگاه و نظر شخصی نویسنده است که بر اساس تجربه سفر بدست آمده و امیدواریم شما نیز با سفر خود ضمن لذت از سفر، تجربیات مفیدی بدست بیاورید که باعث تقویت زبان انگلیسی شما باشد و بتوانید علاوه بر تاثیر زبان انگلیسی از نظر تبادل فرهنگی هم سهم به سزایی داشته باشید.

جهت مطالعه بیشتر مطالب به قسمت مقالات مراجعه نمائید

برچسب پست ها “سفر برای تقویت زبان”

  1. سلام
    من با شما موافق هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
error: کپی برداری در این وب سایت ممنوع می باشد، لطفا همین جا مطالب را مطالعه نمائید، اگر به مطالب این سایت نیاز دارید با مدیریت تماس بگیرید
آواتار موبایل
منوی اصلی x
X